null

Wagner Zip 80 Spare Parts

(Showing 16 of 16)

Zip 80 Aluminum

annotation-2020-08-03-140432.jpg

 Item No.  Part No.  Description
 NA  U555.ATSS7  DDP ZIP80
 1  F186.01C  Suction Manifold
 2  F187.01C  Delivery Manifold
 3  F838.07R  Outer Diaphragm Disc
 4  F981.01  Diaphragm Cover
 5  G922.07AB  Diaphragm
 6     
 7  K128.62  Screw, M6x40
 8  K142.62  Screw, M6x35
 9  9910208  Nut, M8
 10  K311.62  Nut, M6
 11  9920102  Washer, 8
 12  K1057.62  Screw
 13  K1041.62  Rivet
 14  K1053.62  Screw
 15  M405.24  Plug, 3/4
 16  T6104.00  Motor
 17  T6106.00  Valve Unit
 18  Y622.00A  Cable Lug
 19    Cover Type Plate
 20    Round Type Plate
 21  B0177.14  Nipple
 22  K803.03  Ball
 23  B0149.03A  Ball Seat
 24  L208.05  O-ring
 25  9920103  Washer, 6
 26  K558.62  Washer
 27  3201587  Loctite 577
 28  9992831  Loctite 542
Show 12